با ما بیشتر آشنا شوید

هدف ما رضایت واقعی شماست

مشاور املاک نقیب ملک، یکی از فعالان موفق در حوزه خرید و فروش املاک و مستغلات در یزد و شهرستان‌های این استان است که کار خود را از سال ۱۴۰۰ با کسب مجوزهای لازم آغاز کرده است. این مجموعه که با مدیریت آقای سید علی نقیبی اداره می‌شود، توانسته با شعار “خدمت صادقانه”، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

همانگونه که می‌دانیم باتوجه به وضعیت تورم، مقوله خرید و فروش و رهن و اجاره برای آحاد جامعه با دشواری‌هایی روبرو شده و نداشتن اطلاعات کافی درباره املاک و قیمت‌ها این معضل را دو چندان کرده است؛ ازین‌رو نقیب ملک، علاوه‌بر ارائه خدمات و مشاوره حضوری در بنگاه املاک ایثار، واقع در بلوار نواب صفوی یزد، اقدام به راه‌اندازی وبسایتی جهت ارائه خدمات آنلاین و همه جانبه در زمینه خرید و فروش ملک به مشتریان عزیز کرده است.

خدماتی که توسط این مرکز ارائه می شود شامل خرید، فروش، رهن و اجاره املاک و مستغلات نظیر: خانه، ویلا، باغ، مغازه، آپارتمان، زمین و… است که بزودی مشارکت در ساخت و ساز نیز به خدمات مذکور اضافه می‌گردد.

ما در این مجموعه برآنیم تا در آینده‌ای نزدیک با تیم فروشی قدرتمند، پاسخگوی نیاز مشتریان خود در سراسر کشور باشیم و همواره بر هدف اصلی خود؛ یعنی ارائه خدمات شایسته و صادقانه و تلاش برای کسب رضایت کامل شما عزیزان پایبند بمانیم.

اهداف ما

مشاوره تخصصی

ارائه مشاوره تخصصی و انجام معاملات با رعایت اصل انصاف

مشتری مداری

ارائه خدمات به مشتریان با حفظ کرامت انسانی بر پایه اصول مشتری‌مداری

رعایت حقوق

اهتمام به رعایت حقوق طرفین معامله

شفاف سازی

ارائه خدمات حقوقی معاملات و انعقاد قراردادهای اولیه برای شفاف‌سازی و آسودگی خاطر طرفین قرارداد
۰
خانه برای فروش
۰
خانه دردسترس
۰
اخیرا فروخته شد
۰
کاهش قیمت

جستجوی ملک

ملک موردنظر خود را به راحتی پیدا کنید

از زبان مشتریان ما

مشتریان ما از خدماتی که دریافت کردند چه احساسی دارند